Yardım için buradayız

Ürünlerimize ait tüm güncel yazılım indirmelerini, kılavuzları ve SSS belgelerini destek sayfamızda bulabilir ve Verbatim Teknik Destek’le nasıl görüşeceğinize dair bilgi alabilirsiniz. Sevdiğiniz Verbatim ürünleri için ihtiyacınız olan cevapları bulun.

Here to Help

Destek belgeleri dizinimizde arayın

Sıfırla
Ürün Hizmet ve Desteği
Ürün kurulumu, kullanımı, tamiri ve bakımı hakkındaki sorularınıza yanıt bulun. Size yardımcı olabiliriz.
Email:

Doğrudan Verbatim Destek Temsilcisinden yanıt almak için bir e-posta gönderin.

E-posta Destek Ekibi
Phone:

Verbatim Destek Temsilcisini şu aralıkta arayın:

00 800 3883 2222 veya 0049 6196 900198/ -96/ -94
Verbatim Destek, Pazartesi ile Cuma günleri arasında, 09:00-17:00 (Orta Avrupa Saati) (tatiller hariç) saatlerinde ve aşağıdaki dillerde kullanılabilir: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca.

Verbatim Haber Bülteni

Güvenebileceğiniz bir kaynaktan, yeni ürünler, özel teklifler ve sektör haberleri hakkında sektörün içinden bilgi edinin ve en güncel bilgileri alın.

Newsletter registration

Please fill in the following information to receive our newsletter including all the latest information about our products, promotions and competitions.

Lütfen hangi kategorilerle ilgilendiğinizi bizimle paylaşın:
Lütfen Captcha girin
please wait... Verbatim ürünlerinin dağıtımcısı veya bayisi misiniz?

Öyleyse, promosyonlarınıza yardımcı olacak haber, resim, video ve logo gibi birçok yararlı pazarlama malzemesi sağlayan Pazarlama Rehberimize erişmek için kaydolabilirsiniz. Yalnızca ticari müşteriler için. Burada kaydolun...

After submitting your registration, you will receive a confirmation email which includes a link that you will need to click to start receiving our newsletters. A link to enable you to unsubscribe from our newsletter is included in every newsletter you receive from us.
Vmail topluluğumuza katılmayı arzu ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kısa süre içerisinde bir onaylama e-postası alacaksınız. Lütfen kaydınızı tamamlamak ve Vmail’in sunacaklarının keyfini zaman yitirmeden çıkarmak için aşağıdaki bağlantıyı seçin. Hepsi bu, keyfini çıkarın!
Verbatim Newsletter