Yardım için buradayız

Ürünlerimize ait tüm güncel yazılım indirmelerini, kılavuzları ve SSS belgelerini destek sayfamızda bulabilir ve Verbatim Teknik Destek’le nasıl görüşeceğinize dair bilgi alabilirsiniz. Sevdiğiniz Verbatim ürünleri için ihtiyacınız olan cevapları bulun.

Here to Help

Destek belgeleri dizinimizde arayın

Sıfırla

Şunun için belgeleri görüntüleyin:: DVD+R Double Layer Matt Silver

Temel Teknolojiler: Sert kaplama nedir?

DVD medyası ve Blu-ray Diskler için zararlı çizilmelere karşı son derece dayanıklı, özel olarak oluşturulmuş sağlam bir kaplamadır.

Temel Teknolojiler: MediDisc nedir?

Değerli hasta bilgilerini depolama amacıyla tıbbi endüstriye yönelik CD-R ve DVD-R'dir. Daha iyi uyumluluk ve kayıt kalitesi için daha sıkı teknik özellikler kullanılır. AZO kullanılır.

Temel Teknolojiler: SERL nedir?

Verbatim'in CDRW, DVD/RW ve BD-RE medyalarında bulunan ve tekrar tekrar gürültüsüz kayıt sağlayan özel bir kayıt katmanıdır.

Temel Teknolojiler: AZO nedir?

Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek korumadır. 100 yılın üzerinde arşivlemeyle yüksek kaliteli görüntü ve ses sağlar. DVDR ve CD-R disklerde kullanılır.

DataLifePlus ne anlama gelir?

Verbatim profesyonel portföyünde, izleme ve odak hatalarını ortadan kaldıran ve yazıcılar ve kayıt cihazlarıyla daha iyi uyumluluk sağlayan, daha da sıkı teknik özellikler için seçilmiş DataLifePlus serisi bulunur.

Bu şu sonuçları sağlar:
• CD-R'de daha az defleksiyon ve dışmerkezlik
• DVD-R'de daha az sapma ve eğilme
• BD-R'de daha sıkı teknik özellikler

Ürün Hizmet ve Desteği
Ürün kurulumu, kullanımı, tamiri ve bakımı hakkındaki sorularınıza yanıt bulun. Size yardımcı olabiliriz.
Email:

Doğrudan Verbatim Destek Temsilcisinden yanıt almak için bir e-posta gönderin.

E-posta Destek Ekibi
Phone:

Verbatim Destek Temsilcisini şu aralıkta arayın:

00 800 3883 2222 veya 0049 6196 900198/ -96/ -94
Verbatim Destek, Pazartesi ile Cuma günleri arasında, 09:00-17:00 (Orta Avrupa Saati) (tatiller hariç) saatlerinde ve aşağıdaki dillerde kullanılabilir: İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca.