Kablosuz Şarj Standı

Metal

Genel Açıklama

Kablosuz Şarj
Verbatim'in Kablosuz Şarj Standı ile şarj etme yönteminizi değiştirin. Telefonunuzu kablosuz şarj tabanının ortasına yerleştirdiğiniz anda şarj işlemi başlar. Fiziksel konnektörler ve kablolar kullanmaktan daha hızlı, daha kolay ve daha düzenlidir. Şarj cihazı, yerleşik aşırı şarj koruma özelliğine sahiptir ve şarj işlemi tamamlandıktan sonra bekleme moduna geçer. Bazı telefon kılıfları kablosuz şarj ile uyumlu olmayabilir; bu nedenle işlem öncesinde çıkarılmalıdır.

Kablosuz Şarj Standı – Metal
Kablosuz Şarj Standı – Metal

Hızlı şarj
Kablosuz Şarj Cihazı, hızlı şarj modunda 10 W şarj hızına ulaşabilir. Hızlı şarj etmeyi destekleyen en son akıllı telefonlar için idealdir. Kablosuz şarj cihazı, kendisine bağlı güç kaynağı tarafından sağlanan miktarı aşmadan telefon için gereken şarjı sağlar.

Uyumluluk
Bu şarj cihazı Qi sertifikalıdır ve Qi özellikli telefonlarla uyumludur. Yeni telefon modellerinin birçoğunda bu özellik standart olarak bulunur. Eski modeller, kablosuz bir şarj cihazı ile şarj etmek için bir bağlı aksesuar (kılıf gibi) ya da adaptör gerektirebilir. Qi sertifikası almak için uyumluluk, güvenlik ve güvenilirliğe yönelik titiz testler yapılması ve Qi işaretini kullanabilmek için gerekli standartların karşılanması gerekir.

Kaliteli Yüzey Kaplaması
Şık bir metal yüzey veya dayanıklı kauçuk kenar ile iki tasarımı mevcuttur. Hem metal hem de kauçuk yüzeylerde, telefonunuzun kaymasını önlemek için kaydırmaz taban bulunur. İnce tasarım kolayca taşınabilir, 100 gramdan daha hafiftir ve USB güç kablosu ile birlikte gönderilir (elektrik prizi dahil değildir). LED'ler güç ve şarj durumunu gösterir.

Kablosuz Şarj Standı – Metal
Kablosuz Şarj Standı – Metal
Ürün Ayrıntıları

  • Telefonunuzu kablolar olmadan şarj edin
  • 10W hızlı şarj modu
  • Qi özellikli telefonlarla uyumludur
  • Kaydırmaz stant
  • Metal kenarları olan kaliteli yüzey kaplaması

Sistem Gereksinimleri

USB bağlantı noktası

Hızlı şarj modu için hızlı şarj prizi gerekir

Kablosuz Şarj Standı – Metal
Kablosuz Şarj Standı – Metal
Teknik Özellikler

  • Giriş: 5V/2A ve 9V/2A
  • Çıkış: 5V/2A ve 9V/1,1A
  • Boyutlar: 99 mm x 9 mm (G x Y)
  • Ağırlık: 150 gram

Paket İçeriği

Kablosuz Şarj Standı
USB Kablosu
Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Kablosuz Şarj Standı – Metal
49551 Packaging 3D
49551 Angled Silver
49551 Angled with Reflection Silver
49551 Back Silver
49551 Top Silver
49551 Base Silver
49551 Packaging Flat