Store 'n' Go USB 3.0

Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB

Bu ürün bulunmamaktadır.
Genel Açıklama

Güvenebileceğiniz Teknolojinin 50. Yılını Kutluyoruz
50 yılı aşkın bir süredir misyonumuz müşterilerimizin hayatını zenginleştirmek için güvenilir çözümler geliştirmek olmuştur. Disketler, manyetik optik depolama, CD, DVD ve Blu-ray ortamlarından harici sabit sürücüler, hafıza kartları, USB sürücüler ve SSD'lere kadar, Verbatim'in geniş ürün portföyü ve depolama sektörü üzerindeki etkisi rakipsizdir. Bu önemli olayı kutlamak için sınırlı sayıda özel altın sabit sürücüyü satışa sunduk. Korumanız gereken ister gizli kişisel bilgileriniz isterse kaybetmeyi göze alamayacağınız fotoğraflar ve belgeler olsun, bunları güvenebileceğiniz teknolojilere kaydetmek her zaman daha iyidir.

Verbatim Store n Go taşınabilir sabit sürücü, USB 3.0 “Süper Hızlı” arayüz kullanarak yüksek performanslı depolama sağlar. USB veri yolu hızı temel alındığında USB 3.0, USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri aktarım hızı sunarak ihtiyaç duyulduğu anda çok hızlı veri aktarımı sağlar.

Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB

Dijital ve günlük olarak kullandığınız çalışma dosyalarınızı bu 'gerçekten taşınabilir' sürücüye depolayarak taşıyın. Dizüstü bilgisayarlara mükemmel uyum sağlar ve şık tasarımı modern bir masa üstünü güzelleştirir.

Store n Go taşınabilir sabit sürücü, güç beslemesini USB 3.0 veri yolundan (1 x USB 3.0 arayüzünden) almasına rağmen masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızdaki tüm USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye dönük olarak uyumludur. Sürücünün çalışması için harici güç kaynağı gerekmez; sadece takın ve kullanın.

2 TB veya altındaki sürücüler FAT32 sisteminde biçimlendirildiğinden, Windows ve Mac OSx'te hemen çalıştırılabilir. 2 TB üzerindeki sürücüler NTFS sisteminde biçimlendirilir ve Windows sistemleriyle uyumludur, ancak Mac kullanıcılarının bu diskleri Mac OSx işletim sistemleriyle tam uyumlu olması HFS+ sisteminde yeniden biçimlendirmesi gerekir. Sürücüdeki Verbatim VHD Formatter aracı kullanılarak HFS+ biçimlendirmesi uygulanabilir.

Daha fazla güvenlik için dizüstü bilgisayarınızın veya PC'nizin sabit sürücüsünü yedeklemeye yardımcı olan Nero Backup yazılımı sağlanır. Backup, tüm dosyalarınızı, klasörlerinizi ve sürücülerinizi dilediğiniz anda yedeklemenizi veya daha fazla güvenlik için belirli bir zamanda gerçekleştirilmek üzere otomatik yedekleme ayarlamanızı sağlayan bir uygulama sunar. Nero Backup Software Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 ile uyumludur (Mac OS ile uyumlu değildir).

Verbatim Store 'n' Go Taşınabilir Sabit Sürücüleri, Green Button enerji tasarruf yazılımı ile birlikte de gelebilir. Green Button yazŭlŭmŭ, sabit sürücü kullanŭmda deðilken dönmesini engelleyerek verimliliði artŭrŭr ve enerji tasarrufu saðlar. 3 “Uyku Ayarlama” seçeneği vardır. Bekleme modunu 10 dakikalık kullanımdan sonra başlayacak şekilde ayarlayabilir veya bu süreyi 10 dakikalık artışlarla 120 dakikaya kadar ayarlayabilirsiniz. Masaüstündeki Green Button simgesini çift tŭklayarak sürücüyü hemen beklemeye alabilirsiniz. Alternatif olarak, sürücüyü ‘Never Suspend the disk’ (Diski Hiçbir Zaman Beklemeye Alma) þeklinde de ayarlayabilirsiniz.

Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
Ürün Ayrıntıları

Kapasite: 2TB
Arabirim: USB 3.0
Ürün Boyutları: 119mm x 81mm x 14.5mm
Ürün Ağırlığı: 175g

 • Özel 50. yıl dönümü altın sürümü
 • Yüksek hızlı, yüksek kapasiteli depolama. Daha fazla depolamanın ya da dosya yedeklemenin hızlı ve güvenilir çözümü
 • Süper hızlı veri aktarımı için USB 3.0 SuperSpeed
 • Tak ve çalıştır USB (ek güç gerekmez)
 • Nero Yedekleme Yazılımı
 • Enerji Tasarrufu Yazılımı
 • USB REC & PLAY*, USB ile kayıt yapmayı/oynatmayı destekler

*bazı ülkelerde kullanılamayabilir. 

Sistem Gereksinimleri

USB 3.0 / 2.0 bağlantı noktası
Windows  XP / Vista / 7 / 8 / 10
Mac OS X 10.4 ya da üstü
Linux kernel 2.6 ve üstü

Nero Yazılımı Mac işletim sistemi ile uyumlu değildir.

Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
Teknik Özellikler

 • Güç: USB 3.0 kablosuyla veri yolu güç beslemesi
 • Arayüz: USB 3.0 / 2.0 bağlantı noktası
 • Veri Aktarım Hızı: 4800 Mbit/saniyeye kadar (USB Veri Yolu Hızı)
 • Dönüş Hızı: 5400 rpm
 • Önbellek: 8 MB veya daha fazla

Paket İçeriği

Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü
USB 3.0 kablosu
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Kullanıcı Kılavuzu (sabit sürücüde bulunur)
Nero BackItUp Essentials yazılımı (sabit sürücüde bulunur)
Green Button Enerji Tasarruf Yazılımı (sabit sürücüde bulunur)
Biçimlendirme Yazılımı (sabit sürücüde mevcut)
Silme Yazılımı (sabit sürücüde mevcut).

Store 'n' Go USB 3.0 Yıl Dönümü Sürümü Sabit Sürücü 2TB
53233 Side with Reflection
53233 Packaging Flat
53233 Flat
53233 Angled with Reflection