Verbatim MDISC DVD R

10'luk Makara

 
Bu ürün bulunmamaktadır.
Genel Açıklama

Verbatim MDISC ışığa, sıcaklığa ve neme dirençli olan patentli bir "kaya tipi" katmana bilgilerinizi kazıyarak dosyalarını muhafaza etmek ve korumak üzere tasarlanmış dijital depolamada yeni standarttır.

Millenniata tarafından gerçekleştirilen endüstri standardı ISO/IEC 10995 testleri, 667 yılın sonunda sadece %5'lik veri kaybı emareleri gösteren diskler ile bir MDISC DVD'nin beklenen ortalama çalışma süresini 1.332 yıl olarak göstermiştir. Bu nedenle öngörülen çalışma süresinin, birkaç yüzyıl olması beklenmektedir.

Bu, değerli fotoğraflar, müzik kitaplıkları, tıbbi bilgiler ve daha fazlasını kaydettiğinizden bağımsız olarak bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanan bir diskte olduğunun garantisine sahip olacağınız anlamına gelir.

Verbatim MDISC DVD R 10'luk Makara
Verbatim MDISC DVD R 10'luk Makara
Ürün Ayrıntıları

Kapasite: 4,7 GB
Hız: 4x
Paket Stili: 10'luk Makara
Disk Yüzeyi: Inkjet Yazdırılabilir
Yazdırma alanı: 40 - 118mm

MDISC DVD'nin bir MDISC Hazır DVD yazıcıları (uyumluluk için aşağıya bakın) ile yazdırılması gerekir ve çoğu geçerli DVD sürücüsü ile okunabilirdir.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Video

Verbatim MDISC DVD R 10'luk Makara

Destek

Visit the support centre for software downloads, manuals, FAQs, troubleshooting, warranty, returns and repairs, and how to contact Verbatim Technical Support.

43824 Packaging 3D
43824 Global Flat
43824 Global Flat reflection
43824 Global Flat