Verbatim MDISC

BD-R DL 5'li Paket Jewel Kutu

 

Genel Açıklama

Verbatim MDISC ışığa, sıcaklığa ve neme dirençli olan patentli bir "kaya tipi" katmana bilgilerinizi kazıyarak dosyalarını muhafaza etmek ve korumak üzere tasarlanmış dijital depolamada yeni standarttır.

Millenniata tarafından gerçekleştirilen endüstri standardı ISO/IEC 10995 testleri, 667 yılın sonunda sadece %5'lik veri kaybı emareleri gösteren diskler ile bir MDISC DVD'nin beklenen ortalama çalışma süresini 1.332 yıl olarak göstermiştir. Bu nedenle öngörülen çalışma süresinin, birkaç yüzyıl olması beklenmektedir.

Bu, değerli fotoğraflar, müzik kitaplıkları, tıbbi bilgiler ve daha fazlasını kaydettiğinizden bağımsız olarak bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanan bir diskte olduğunun garantisine sahip olacağınız anlamına gelir.

 
Verbatim MDISC BD-R DL 5'li Paket Jewel Kutu

Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43846

Kapasite: 50GB
Hız: 6x 
Paket Stili: 5'li Paket Jewel Kutu
Disk Yüzeyi: Mat Gümüş

MDISC BD R'nin bir MDISC Hazır BD R yazıcıları ile yazdırılması gerekir ve çoğu geçerli BD R sürücüsü ile okunabilirdir.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Video

Verbatim MDISC BD-R DL 5'li Paket Jewel Kutu

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

BD R DL Backup
43846 Packaging Global 3D
43846 Packaging Global Flat