Verbatim MDISC

BD-R 5'li Paket Jewel Kutu

 
Genel Açıklama

Verbatim MDISC ışığa, sıcaklığa ve neme dirençli olan patentli bir "kaya tipi" katmana bilgilerinizi kazıyarak dosyalarını muhafaza etmek ve korumak üzere tasarlanmış dijital depolamada yeni standarttır.

Millenniata tarafından gerçekleştirilen endüstri standardı ISO/IEC 10995 testleri, 667 yılın sonunda sadece %5'lik veri kaybı emareleri gösteren diskler ile bir MDISC DVD'nin beklenen ortalama çalışma süresini 1.332 yıl olarak göstermiştir. Bu nedenle öngörülen çalışma süresinin, birkaç yüzyıl olması beklenmektedir.

Bu, değerli fotoğraflar, müzik kitaplıkları, tıbbi bilgiler ve daha fazlasını kaydettiğinizden bağımsız olarak bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanan bir diskte olduğunun garantisine sahip olacağınız anlamına gelir.

Verbatim MDISC BD-R 5'li Paket Jewel Kutu
Verbatim MDISC BD-R 5'li Paket Jewel Kutu
Ürün Ayrıntıları

Diskinizi özelleştirin - Yazdırılabilir
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

Kapasite: 25GB
Hız: 4x
Paket Stili: 5'li Paket Jewel Kutu
Disk Yüzeyi: Inkjet Yazdırılabilir
Yazdırma alanı: 40 - 118mm

MDISC BD R'nin bir MDISC Hazır BD R yazıcıları (uyumluluk için aşağıya bakın) ile yazdırılması gerekir ve çoğu geçerli BD R sürücüsü ile okunabilirdir.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Video

Verbatim MDISC BD-R 5'li Paket Jewel Kutu

43823 Global Flat
43823 Global 3D
43823 Global Flat packaging reflection
43823 Global Flat