Verbatim MDISC

Lifetime archival BDXL 100GB - 1'li Jewel Kutu

 

Genel Açıklama

Dosyalarınızı ışığa, ısıya ve neme karşı dayanıklı, patentli "sağlam" katmanında depolamak için tasarlanan Verbatim MDISC, dijital depolama birimlerinde yeni standartları belirliyor. Milenniate tarafından gerçekleştirilen, sektöre yönelik standart ISO/IEC 10995 testleri, MDISC'in ortalama ömrünün 1332 yıl olduğunu ve 667 yıldan sonra disklerin yalnızca yüzde beşinde veri kaybına rastlandığını gösterdi. Dolayısıyla, disk ömrünün birkaç yüz yıl olması öngörülüyor.

100 GB BDXL depolama alanı, önemli verileri arşivleme işlemini, kurumsal tüketicilerin yanı sıra ev kullanıcıları için de kolaylaştırıyor.

MDISC BDXL diskler, titanyum içeriği ile daha uzun süre dayanıklılık sağlıyor. MDISC'in sunduğu patentli "sağlam" kayıt katmanı, değerli anılarınız ve verileriniz için üstün koruma sunuyor.

Disklere veri yazmak için BDXL Blu-ray yazıcı gereklidir.

 
Verbatim MDISC Lifetime archival BDXL 100GB - 1'li Jewel Kutu

Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43833

Diskinizi özelleştirin - Yazdırılabilir

Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

Kapasite: 100 GB
Hız: 4x
Paket Stili: 1'li Jewel Kutu
Disk Yüzeyi: Inkjet Yazdırılabilir
Yazdırma alanı: 40 - 118mm

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Video

Verbatim MDISC Lifetime archival BDXL 100GB - 1'li Jewel Kutu

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

Verbatim M-Disc Blu-Ray XL 43834 Lifestyle 2
43833 Flat
43833 3D
43833 Flat packaging reflection