London

17" İnce Dizüstü Bilgisayar Çantası

Genel Açıklama

Londra 17 inç'e kadar ekran boyutuna sahip geniş ekran dizüstü bilgisayarların sığdığı, akıllı bir yerleşim düzenine sahip, ince bir dizüstü bilgisayar çantasıdır. Tüm Verbatim çantaları üstün kaliteli ve ağır hizmet malzemelerinden üretilmiştir. Pratik ön cep, tüm notlarınız ya da biletler veya pasaportlar gibi hızla erişmeniz gereken önemli eşyanızı muhafaza edecek şekilde tasarlanmıştır. Öndeki büyük ve kolay erişilebilir bölmede, kullanışlı bir düzenleyici cep bulunur. Burada kalem, kartvizit ve aksesuar gibi tüm küçük eşyanızı muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca cüzdanınızı ya da çantanızı koyabileceğiniz bir RFID cebi de mevcuttur. Bu cep, kredi/banka kartlarınızı kimlik sahtekarlığı ve elektronik yankesiciliğe karşı korur. Düzenleyici cebin arkasına gizlenmiş, özel bir dolgulu tablet cebi vardır.

Bu cep, tabletinizin seyahat ederken güvende ve emniyette olmasını sağlar. Londra modelinin ana bölmesine, 17 inç'e kadar geniş ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayarlar sığabilir! Arkada bir çekme askısı olduğu için, Londra seyahat ederken de kullanılabilir. Bir tekerlekli çantanın üzerine kolayca yerleştirilebilir. Ayarlanabilir ve dolgulu omuz askısı rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve askının iç kısmındaki kaymaz malzeme çantanın omzunuzdan kaymayacağı anlamına gelir. İnce Londra dizüstü bilgisayar çantası, her gün iş ve ev arasında mekik dokuyanlar için mükemmeldir.

Ürün Numarası: 49855

London - 17

Kalite
Tüm Verbatim çantaları üstün kaliteli ve ağır hizmet malzemelerinden üretilmiştir. Omuz askısı ve güçlendirilmiş fermuarlar, en yüksek standartları sağladıklarından emin olmak için titizlikle test edilmiştir.

Konforlu
Dolgulu omuz askısı maksimum konfor sağlamak için vücudunuza uyacak şekilde ayarlanabilir. Askının iç kısmı da kaymaz bir malzemeyle kaplıdır ve bu sayede çantanın omzunuzdan kayması önlenir.

Pratik
Londra ince ve hafiftir ama 17 inç'e kadar ekran boyutuna sahip geniş ekran dizüstü bilgisayarlar için yeterince büyüktür. Çekme askısı, basit ve kolay bir şekilde bir tekerlekli valize takılmasını sağlayan çok kullanışlı bir ek parçadır.

Güvenli
Hem dizüstü bilgisayar hem de tablet için lüks dolgulu ceplere sahip Londra, seyahat ederken tüm cihazlarınıza birinci sınıf koruma sağlar.

Emniyetli
Verbatim’in RFID Emniyet Cebi sizi kimlik hırsızlığına ve elektronik yankesiciliğe karşı korur. Hırsızların kredi/banka kartlarınıza ve pasaportlarınıza yerleştirilmiş mikroçiplerdeki bilgileri elektronik olarak taramalarını ve çalmalarını önleyen, entegre metalik katmanları olan özel malzemeler kullanılmıştır.

 
Video

London - 17

Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 49855

17" Geniş Ekran Dizüstü Bilgisayarlar için İnce Dizüstü Bilgisayar Çantası

 • Çoğu 17" dizüstü bilgisayara uyar,
 • Hafif dizüstü bilgisayar çantası,
 • RFID Secure Pocket,
 • Tablet gözü,
 • İş düzenleyici,
 • Çek çek araba askısı,
 • Ayarlanabilir omuz askısı,
 • Ergonomik yumuşak tutuşlu tutamak,
 • Önde gelen havayolu şirketlerinin* el bagajı kısıtlamaları ile uyumludur,
 • Verbatim 2 Yıllık Sınırlı Garantisi.

* Ref: British Airways, Lufthansa, Iberia, Air France ve SAS Airlines.

London - 17
London - 17
Teknik Özellikler

 • Ürün Tipi: Dizüstü Bilgisayar Çantası
 • Ürün Malzemesi: 1680D/ 2520D Polyester (dış) 150D Polyester (iç)
 • Ürün Ağırlığı: 0,9 Kg
 • Ürün Boyutları: 8cm x 44,5cm x 31,5cm (D x G x Y)
 • Kapasite (litre): 7

Bag Zip detail
Bag Logo closeup
49855 London Front RFID
49855 London Open
49855 London Angled
49855_London_Rear Angled
Ziper Detail
49855 No Packaging RFID Pocket
49855 No Packaging RFID Pocket 2
49855 No Packaging RFID Pocket 3
49855 No Packaging RFID Pocket 4
49855 No Packaging RFID Pocket 5
49855 No Packaging RFID Pocket 6