DVD-RW

8cm Inkjet Printable

Bu ürün bulunmamaktadır.
Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Hardcoat Çizik Koruması
Verbatim DVD'lerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan, kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

Birden fazla kez kullanım imkanı
Verbatim tarafından sunulan yeniden yazdırılabilir disklerde tekrar tekrar yazma ve yeniden yazma işlemi gerçekleştirilebilir. SERL teknolojisi sayesinde yeniden yazdırma işlemleri sırasında kalite veya ses bozulmaz.

8 cm diskler
8 cm çapındaki bu yeniden yazılabilen DVD'ler 1,4 GB veya 30 dakika kayıt süresi kapasitesine sahiptir ve çap olarak normal DVD'lerden küçük olsalar da çoğu DVD oynatıcıda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Bu disklere kalite kaybı yaşamadan 1000 kez yeniden yazılabilir. +RW ortamın avantajı, sonlandırmaya gerek kalmadan kaydedip oynatmaya ve ardından kaydetmeye devam etmeye imkan tanımasıdır.

Diskinizi özelleştirin
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43640

Kapasite: 1.4GB
Hız: 2x
Ambalaj Tarzı: 10 Pack Spindle
Disk Yüzeyi:Inkjet Printable
Yazdırma alanı: 22 – 78mm

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

43640 Global Flat
43640 Global Reflect
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface printed
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface