DVD+R

Double Layer Matt Silver

 

Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

 
DVD+R Double Layer Matt Silver

Uzun Kullanım Ömrü

Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Hardcoat Çizik Koruması

Verbatim DVD'lerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan, kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

AZO teknolojisi

AZO yalnızca Verbatim tarafından kullanılan patentli teknolojidir. Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Çift katman, iki kat kapasite

Her bir kayıt katmanının arasına yerleştirilen yeni bir alt katman sayesinde çift/ikili katmanlı kayıt yapılabilir. Bu sayede lazer ışını iki katmana da veri yazabilir. İlk katmana yapılan kayıt işlemi tamamlandıktan sonra lazer ikinci katmana kaydedecek şekilde yeniden odaklanır. Tek bir diskte 8,5 GB kapasite!

DVD+R Double Layer Matt Silver
DVD+R Double Layer Matt Silver

Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43541

Kapasite: 8.5GB
Hız: 8x
Ambalaj Tarzı: 5 Pack Branded Jewel Case
Disk Yüzeyi: Matt Silver

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

Verbatim Lifestyle pictures Share your moments with Verbatim 43888 43229 43285 43148 43541 AB 4
43541 Global Flat
43541 Global 3D
DVD+R DL Matt Silver 8x
43541 Global Reflection