DVD+R

Double Layer Inkjet Printable 8x Life Series

 
Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

DVD+R Double Layer Inkjet Printable 8x Life Series
DVD+R Double Layer Inkjet Printable 8x Life Series

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Hardcoat Çizik Koruması
Verbatim DVD'lerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan, kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

Çift katman, iki kat kapasite
Her bir kayıt katmanının arasına yerleştirilen yeni bir alt katman sayesinde çift/ikili katmanlı kayıt yapılabilir. Bu sayede lazer ışını iki katmana da veri yazabilir. İlk katmana yapılan kayıt işlemi tamamlandıktan sonra lazer ikinci katmana kaydedecek şekilde yeniden odaklanır. Tek bir diskte 8,5 GB kapasite!

Diskinizi özelleştirin
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin tüm yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

Life Series
Life Series DVD+R DL, veri ve video uygulamaları için optimize edilmiştir.

DVD+R Double Layer Inkjet Printable 8x Life Series
DVD+R Double Layer Inkjet Printable 8x Life Series
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 97693

Kapasite: 8.5GB
Hız: 8x
Ambalaj Tarzı: 50 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Inkjet Printable-No ID
Yazdırma Alanı: 23-118mm

Çift / İkili Tabakalı kayıt edilebilir diskin her yüzü 8.5GB kapasitelidir. (8cm diskler için 2.6GB). +RW Alliance (Çift Tabaka) veya DVD-Forum (İkili Tabaka) şartnamelerine uygundur.
The çift / ikili tabaka ile her kayıt tabakası arasına yeni bir katman yaratarak kayıt yapmak mümkün hale getirmiştir. Bu lazer ışınının her iki tabaka üzerine kayıt yapmasına izin verir. İlk tabaka üzerine kayıt yapıldıktan sonra lazer yeniden ikinci tabaka üzerine odaklanır.

DVD+R 4.7GB kapasite sağlayan bir kayıt diskidir. DVD-Forum şartnameleriyle uyumludur.
Life Serisi DVD+R DL, veri ve video uygulamaları için optimize edilmiştir.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

97693 Global 3D
97693 Global Reflection
97693 Global Flat