DVD+R

Double Layer Wide Inkjet Printable

 
Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

DVD+R Double Layer Wide Inkjet Printable
DVD+R Double Layer Wide Inkjet Printable

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Hardcoat Çizik Koruması
Verbatim DVD'lerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan, kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

AZO teknolojisi
AZO yalnızca Verbatim tarafından kullanılan patentli teknolojidir. Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Çift katman, iki kat kapasite
Her bir kayıt katmanının arasına yerleştirilen yeni bir alt katman sayesinde çift/ikili katmanlı kayıt yapılabilir. Bu sayede lazer ışını iki katmana da veri yazabilir. İlk katmana yapılan kayıt işlemi tamamlandıktan sonra lazer ikinci katmana kaydedecek şekilde yeniden odaklanır. Tek bir diskte 8,5 GB kapasite!

Diskinizi özelleştirin
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin tüm yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

DVD+R Double Layer Wide Inkjet Printable
DVD+R Double Layer Wide Inkjet Printable
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43667

Kapasite: 8.5GB
Hız: 8x
Ambalaj Tarzı: 25 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Wide Inkjet Printable-No ID
Yazdırma Alanı: 21-118mm

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

43667 angled33
43667 - Global Reflection
43667 DVD+R DL Global Disc Surface Printed
43667 DVD+R DL Global Disc Surface
43667 - Global Flat