DVD+R

Double Layer Matt Silver

 
Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

DVD+R Double Layer Matt Silver
DVD+R Double Layer Matt Silver

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Hardcoat Çizik Koruması
Verbatim DVD'lerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan, kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

AZO teknolojisi
AZO yalnızca Verbatim tarafından kullanılan patentli teknolojidir. Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Çift katman, iki kat kapasite
Her bir kayıt katmanının arasına yerleştirilen yeni bir alt katman sayesinde çift/ikili katmanlı kayıt yapılabilir. Bu sayede lazer ışını iki katmana da veri yazabilir. İlk katmana yapılan kayıt işlemi tamamlandıktan sonra lazer ikinci katmana kaydedecek şekilde yeniden odaklanır. Tek bir diskte 8,5 GB kapasite!

DVD+R Double Layer Matt Silver
DVD+R Double Layer Matt Silver
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43758

Kapasite: 8.5GB
Hız: 8x
Ambalaj Tarzı: 50 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Matt Silver

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

43758 Angle
43758 - Global Reflection
DVD+R DL Matt Silver 8x
43758 - Global Flat