DVD-R 16x

Wide Printable Waterproof No ID Brand

Genel Açıklama

DataLifePlus

Verbatim'in profesyonel optik ortamları, ilgili standardizasyon kuruluşları tarafından belirtilen standartlardan daha sıkı teknik özelliklere sahiptir. Daha sıkı özellikler, yazıcılar ve kayıt cihazları ile daha iyi uyum sağlar. Bu uyum, daha yüksek kayıt kalitesiyle sonuçlanır ve böylece daha uzun arşiv ömrü ve daha iyi okunabilirlik sağlar. Verbatim'in profesyonel optik ortamlarını, DataLifePlus markasından tanıyabilirsiniz.

AZO teknolojisi

AZO yalnızca Verbatim tarafından kullanılan patentli teknolojidir. Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Su Geçirmez Mürekkep Püskürtmeli Yazdırılabilir

Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar. Disk üzerindeki kaplama, yazdırılabilir yüzeyi su geçirmez hale getirir. Damlama, taşma ya da bulaşma olmaz!

DVD-R 16x Wide Printable Waterproof No ID Brand
DVD-R 16x Wide Printable Waterproof No ID Brand

Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43734

Kapasite: 4.7GB
Hız: 16x
Ambalaj Tarzı: 50 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Geniş Parlak Su Geçirmez Inkjet Yazdırılabilir
Yazdırma Alanı: 21-118mm

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

Wide Waterproof Inkjet Printable disc
43734
43734 - Global Flat