CD-RW

Colour 12x

Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

Birden fazla kez kullanım imkanı
Verbatim tarafından sunulan yeniden yazdırılabilir disklerde tekrar tekrar yazma ve yeniden yazma işlemi gerçekleştirilebilir. SERL teknolojisi sayesinde yeniden yazdırma işlemleri sırasında kalite veya ses bozulmaz.

CD-RW Colour 12x
CD-RW Colour 12x
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43167

Renk Koleksiyonu
Veri depolama alanınıza biraz renk katın. Beşli paketlerde sunulan bu parlak renkli diskler sayesinde müzik koleksiyonunuza kimse sıkıcı diyemeyecek!

Kapasite: 700MB
Hız: 12x
Ambalaj Tarzı: 5 Pack Slim Case
Disk Yüzeyi: Colour

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

43167 - Global Cropped
43167 - Global 3D
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Purple
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Pink
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Orange
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Green
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Blue
43167 - Global Reflection