CD-R AZO

Wide Inkjet Printable

 
Genel Açıklama

Sürücü üreticileri ürünlerini test ederken Verbatim ortamlarını kullanır. Dünyanın 1 numarası olmasını sağlayan da kalite garantisidir!

Geçtiğimiz 50 yıl boyunca yürütülen kapsamlı Ar-Ge faaliyetleri sayesinde Verbatim, tüm verilerinizin güvenli bir şekilde depolanmasını ve ömür boyu kalıcı olmasını sağlayan yüksek kaliteli diskler sunuyor.

CD-R AZO Wide Inkjet Printable
CD-R AZO Wide Inkjet Printable

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler, önemli dosyalarınızın uzun süreli ve güvenli bir şekilde depolanması için en iyi çözümdür ve ömür boyu saklamak istediğiniz değerli fotoğraflarınız, videolarınız ve belgeleriniz için idealdir. Toza ve suya dayanıklı olan bu diskler, yüksek sıcaklık ve nem farklarına da dayanabilir.

AZO teknolojisi
AZO yalnızca Verbatim tarafından kullanılan patentli teknolojidir. Daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar.

Diskinizi özelleştirin
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin tüm yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

CD-R AZO Wide Inkjet Printable
CD-R AZO Wide Inkjet Printable
Ürün Ayrıntıları

Kapasite: 700MB
Hız: 52x
Ambalaj Tarzı: 25 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Wide Inkjet Printable - ID Branded
Yazdırma Alanı: 23 - 118mm

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

43439- Global Fla t
43439
43439 - Global Reflection
43439 CD-R Global Disc Surface
43439 CD-R Global Disc Surface Printed