CD-R 52x DataLifePlus

Wide Thermal Printable 50pk Spindle - No ID Brand

CD-R 52x DataLifePlus Wide Thermal Printable 50pk Spindle - No ID Brand
Genel Açıklama

DataLifePlus
Verbatim'in profesyonel optik ortamları, ilgili standardizasyon kuruluşları tarafından belirtilen standartlardan daha sıkı teknik özelliklere sahiptir. Daha sıkı özellikler, yazıcılar ve kayıt cihazları ile daha iyi uyum sağlar. Bu uyum, daha yüksek kayıt kalitesiyle sonuçlanır ve böylece daha uzun arşiv ömrü ve daha iyi okunabilirlik sağlar. Verbatim'in profesyonel optik ortamlarını, DataLifePlus markasından tanıyabilirsiniz.

AZO teknolojisi
AZO teknolojisi, daha uzun süreli koruma ve güvenilirlik için UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Bu sayede görüntüler ve sesler yüksek kaliteden ödün vermeden 100 yıldan uzun bir süre arşivde saklanabilir.

Termal Yazdırılabilir
Verbatim Termal Yazdırılabilir diskler, termal yazıcınızı kullanarak yüksek çözünürlüklü fotoğrafları ve kristal netliğinde metinleri kenardan kenara yazdırma olanağı sunar. Hızlı kuruyan yüzey, etiketlerin her seferinde net olmasını emniyete alır. Termal yazdırılabilir diskler TEAC P55B ve C, Rimage Everest 400 ve 600 ve Rimage Prism Plus serisi termal yazıcılarla uyumludur.

CD-R 52x DataLifePlus Wide Thermal Printable 50pk Spindle - No ID Brand
CD-R 52x DataLifePlus Wide Thermal Printable 50pk Spindle - No ID Brand
Ürün Ayrıntıları

Kapasite: 700MB
Hız: 52x
Ambalaj Tarzı: 50 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Wide Thermal Printable - Non ID Branded
Yazdırma Alanı: 23 -118mm

Wide Thermal noID unprinted
Wide Thermal noID printed
43756 Packaging Flat