BD-R SL Datalife 25GB

6x Wide Inkjet Printable 50 Pack Spindle

 
Genel Açıklama

Blu-ray diskler yüksek çözünürlük için tasarlanmıştır. Yüksek kapasiteleriyle Blu-ray diskler yüksek çözünürlüklü büyük video ve ses dosyalarını kaydedebilir, depolayabilir ve oynatabilir. Verbatim Blu-ray diskleri, sektörün önde gelen üreticileri tarafından sunulan en yeni Blu-ray oynatıcıları ve yazıcıları ile uyumludur ve 50 yıllık bir deneyime sahip olan bir şirket tarafından sunulan Verbatim Blu-ray diskleri, Sınırlı Ömür Boyu Garanti ve bunun güvenebileceğiniz bir teknoloji olduğunu bilmenin verdiği iç huzuru ile birlikte gelir.

Yüksek Kapasite
Bir DVD'den 5 kat daha yüksek kapasiteye sahip BD-R (25GB) diskler, HD ev filmlerini, büyük fotoğraf dosyalarını ve müzik dosyalarını depolamak için mükemmeldir. Daha büyük bir kapasiteye ihtiyacınız varsa BD-R DL (50GB) veya BD-R XL (100GB) diskler, ihtiyacınız olan her şeyi daha fazla disk eklemeden depolamak için idealdir. BD-RE diskler, verileri 1.000 defaya kadar kaydetmenize ve yeniden yazmanıza izin verir!

BD-R SL Datalife 25GB 6x Wide Inkjet Printable 50 Pack Spindle
BD-R SL Datalife 25GB 6x Wide Inkjet Printable 50 Pack Spindle

Hızlı Kaydeder
Verbatim Blu-ray diskleri, bir DVD'den üç kat daha hızlı kayıt yapar. 6x Blu-ray disk 216 Mbps'ye, 4x Blu-ray disk 144 Mbps'ye ve 2x Blu-ray disk 72 Mbps'ye varan hızlarda kayıt yapar. Bunlar hızlı ancak tutarlı kayıt sağlar.

Uzun Kullanım Ömrü
Optik diskler ideal arşivleme çözümüdür. Toz ve suya dayanıklıdırlar ve sıcaklık ve nem değişimlerine dayanabilirler. Blu-ray diskinde güvende olacağından, sabit diskiniz veya USB sürücünüz arızalandığında değerli dosyalarınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz!

Hardcoat Çizik Koruması
Verbatim Blu-ray disklerde parmak izi ve toz birikmesine karşı koruma sağlayan ve kayıt veya oynatma hatalarını azaltan HardCoat Çizik Koruması özelliği bulunur.

Diskinizi özelleştirin – Geniş Yazdırılabilir
Verbatim yazdırılabilir diskler, mürekkep püskürtmeli yazıcınızla birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmış, yazdırılabilir bir yüzeye sahiptir. Bu diskler, diskin tüm yüzeyine istediğiniz şeyi yazdırabilmenizi sağlar.

BD-R SL Datalife 25GB 6x Wide Inkjet Printable 50 Pack Spindle
BD-R SL Datalife 25GB 6x Wide Inkjet Printable 50 Pack Spindle
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43812

Kapasite: 25GB
Hız: 6x
Ambalaj Tarzı: 50 Pack Spindle
Disk Yüzeyi: Geniş Inkjet Yazdırılabilir
Yazma alanı: 22-118mm

Bu disk BD-R Spesifikasyon Sürümü 1.3 ile uyumludur.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Modeller
Parça Numarası Paket Büyüklüğü Kapasite
43804 10\'lu Spindle Kutu 25GB
43811 25\'li Spindle 25GB
43812 50\'li Spindle 25GB
Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

BD R SL Datalife 25GB 6x unprinted
BD R SL Datalife 25GB 6x printed
43812 Global Reflection
43812 Global 3D
43812 Global Flat