Verbatim MDISC DVD R 3'lü Paket İnce Kutu

 
Genel Açıklama

Verbatim MDISC ışığa, sıcaklığa ve neme dirençli olan patentli bir "kaya tipi" katmana bilgilerinizi kazıyarak dosyalarını muhafaza etmek ve korumak üzere tasarlanmış dijital depolamada yeni standarttır.

Millenniata tarafından gerçekleştirilen endüstri standardı ISO/IEC 10995 testleri, 667 yılın sonunda sadece %5'lik veri kaybı emareleri gösteren diskler ile bir MDISC DVD'nin beklenen ortalama çalışma süresini 1.332 yıl olarak göstermiştir. Bu nedenle öngörülen çalışma süresinin, birkaç yüzyıl olması beklenmektedir.

Bu, değerli fotoğraflar, müzik kitaplıkları, tıbbi bilgiler ve daha fazlasını kaydettiğinizden bağımsız olarak bir ömür boyu dayanacak şekilde tasarlanan bir diskte olduğunun garantisine sahip olacağınız anlamına gelir.

Verbatim MDISC DVD R 3'lü Paket İnce Kutu
Verbatim MDISC DVD R 3'lü Paket İnce Kutu
Ürün Ayrıntıları

Parça Numarası: 43826

Kapasite: 4,7 GB
Hız: 4x
Paket Stili: 3'lü Paket İnce Kutu
Disk Yüzeyi: Mat Gümüş

MDISC DVD'nin bir MDISC Hazır DVD yazıcıları (uyumluluk için aşağıya bakın) ile yazdırılması gerekir ve çoğu geçerli DVD sürücüsü ile okunabilirdir.

Üstün performans için gümüş yansıtıcı katman

Video

Verbatim MDISC DVD R 3'lü Paket İnce Kutu

Destek

Yazılım indirmeleri, kılavuzlar, SSS, çözümler, garanti, iade ve onarımlar ile Verbatim Teknik Destek’le iletişim için destek merkezini ziyaret edin.

43826 Global Flat
43826 Global 3D
43826 Global Flat