Göster

Tüm ürünler

Tip

AAA
AA
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450

Paket Büyüklüğü

4 Paket
10’li Paket

FiyatAA alkalin piller

Verbatim’in AA pilleri, en beğenilen modeldir. Taşınabilir müzik çalarlar, MP3 çalarlar, fotoğraf makineleri ve TV/DVD uzaktan kumandaları gibi cihazlarda kullanılmaları tavsiye edilir.

AAA alkalin piller

Verbatim’in AAA pilleri, Verbatim ürün yelpazesindeki en küçük pillerdir. Uzun süreler için sabit enerji gerektiren MP3 çalarlar, fotoğraf makineleri ve oyuncaklar gibi cihazlarda kullanılmaları tavsiye edilir.

Lityum düğme piller

Verbatim'in lityum 'düğme' pil ve yüksek voltajlı alkalin pilleri serisi 3D gözlükler, uzaktan kumandalar ve kamera ekipmanlarını da içeren küçük taşınabilir elektronik cihazlarda kullanılır. 

 

Ayrıntıları görüntüle

Kompakt Şarj Cihazı - AB Kablolu

Verbatim'in yeni Kompakt Şarj Cihazı, hem AA ve hem de AAA boy NiMH pilleri şarj etmek için tasarlanmıştır. Bu çevre dostu şarj cihazı her biri 500-1000 alkalin pile eşdeğer olan şarj edilebilir pille birlikte mükemmel derecede tasarruf sağlar.

Premium Yeniden Doldurulabilir Piller

1000 kereden fazla doldurulabilen premium Yeniden Doldurulabilir Pillerimizle hem cebinizi hem gezegeninizi koruyun. Güç gerektiren oyuncaklar ve bilgisayar cihazları gibi çok enerji isteyen elektronik cihazlarınız için idealdir.