3D Baskı

Mitsubishi Chemical’ın benzersiz malzemelerini içeren yüksek kalitede filamentler.

 
Filament Grubu

Filament grubumuzu inceleyin. Sunduğumuz filamentler için uygulamaların, önemli özelliklerin ve farklılıkların hızlı bir şekilde özetlendiği bir çizelgeyi bulabilirsiniz.

Filament Grubu
Verbatim BVOH İncelemesi

Karmaşık nesneleri 3B yazdırmak için kullanılan yüksek performanslı, hızlı çözülen ve suyla çözünebilen güvenilir destek malzemesidir.

BVOH, güvenilir ekstrüzyon özellikleri ve piyasadaki PVA/PVOH materyallerinden çok daha hızlı olan düşük çözülme süresi sayesinde tasarımcıların, 3B modellerini her zamankinden daha hızlı fark etmelerini sağlayan kolay yazdırılabilir bir materyaldir.

DURABIOTM lansmanı

Mitsubishi Chemical tarafından bir cam ikamesi olarak geliştirilmiş ve otomotiv ile cep telefonu endüstrilerinde, dokunmatik ekran, konsol ve gösterge paneli düzeni ve dış radyatör ızgaraları gibi öğeler için hali hazırda benimsenmiş olan DURABIO, artık 3B filament olarak sunuluyor.

DURABIO TM  lansmanı
3B Verbatim
3B Verbatim

Verbatim, 2014 yılından bu yana 3B filament işinde yer almaktadır ve Mitsubishi Chemical’ın benzersiz malzemelerini içeren yüksek kalitede filamentler yelpazesine sahiptir. Mitsubishi Chemical’ın Ar-Ge gücünü Verbatim’in kapsamlı küresel satış ve pazarlama operasyonuyla bir araya getiren şirket, endüstride dünya çapında uzun vadeli ve lider tedarikçi haline gelmek için çabalamaktadır.