Mitsubishi Chemical şirketler grubunun bir parçası olarak Verbatim, kuruluşun “Kaiteki” değerleriyle vurgulanan uzun vadeli stratejisini ve vizyonunu izler

“KAITEKI” Japonca “konfor” veya “kolaylık” anlamına gelmektedir ve Mitsubishi Chemical Holdings Group’un yalnızca toplum için değil, aynı zamanda dünya için de konforlu, sürdürülebilir koşullara vurgu yapan orijinal bir konseptidir.

Bu konsept, sürdürülebilir teknolojiler ve sağlık hizmetlerindeki çığır açıcı bilimsel gelişmeler sayesinde dünya çapında daha iyileşen yaşam kalitesini temsil etmenin yanı sıra çevresel ve sosyal sorunların çözümü için de bir kılavuz işlevi görür.

Mitsubishi Chemical ve Verbatim Group, insanların güvenilir ve sürdürülebilir çözümlerimizi kullanırken ve küresel satış organizasyonumuzla etkileşim kurarken yaşadığı deneyim yoluyla KAITEKI’yi hayata geçirmektedir. Sektörde, temel ürün kategorilerimizle güvenebileceğiniz teknolojiyi size sunmamızla tanınıyoruz.

Kaiteki hakkında daha fazla bilgi için lütfen Mitsubishi Chemical Holdings web sitesindeki Kaiteki sayfasını ziyaret edin.

http://www.mitsubishichem-hd.co.jp/english/sustainability/