Logo Tanımları

AB tarafından yapılan en son düzenlemeler -
- ürün performansı hakkında olası en fazla bilgiyi sağlayacak olan müşteri üzerine odaklanır.
- gelecekteki aydınlatma teknolojisine dair güvenlikle ilişkili olarak uluslararası düzenlemeleri karşılayan Avrupa piyasasında yalnızca kaliteli ürünlerin olmasını sağlamak amacıyla belirledikleri ürün özellikleri.

Gerçek LED lambanın vat gücü (6,5W) ve eşdeğer akkor tipi bir lambanın (25W) vat gücü arasındaki karşılaştırma
 
Işık çıkışı veya birimsel olarak ışıksal akım ve kutu rengi, ya sarı olarak kullandığımız sıcak beyaz renklere ve mavi ile gösterilen soğuk beyaz renklere karşılık gelir
 
LED aydınlatma ürünleri, enerji tasarruflu ve çevre dostudur! Ürün tipine bağlı olarak, %70 ila %80 enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz!
 
LED Lambalar, binlerce saatlik uzun çalışma ömrüne sahiptirler. Ürünün ne kadar uzun süreli çalışacağı, ürünün günde ne kadar kullanıldığına bağlı olacaktır. Biz bir lambanın günde 6 saat kullanıldığına dayalı temel bir hesaplama yapmaktayız.
 
Modern ev içi elektronikleri için gereken şey, ürünün enerji verimlilik sınıfını belirlemektir. Aydınlatmada bu, yönsel olmayan ev içi lambaları için gereklidir, yani mum, akkor veya globlar gibi lamba tipleri için.
 
Ürününüzün ışık rengi hakkındaki izleniminiz. Bunu canlandırmak için çubuğu kullanıyoruz.
 
Hüzme Açısı, yoğunluğun maksimum %50 olduğu açıya doğru olan hüzmenin merkez parçasını kapsayan yansıtıcı lambadan çıkan ışık konisinin açısal boyutudur.
 
Soket tipi hakkında bilgi verir - aşağıdaki tabloya bakın.
 
Ne yazık ki tüm LED lambalar ayarlanabilir değildir. Bu, klasik akkor veya halojen lambaların ışık üretme konusunda tamamen farklı bir fiziksel prensibe bağlı olması gerçeğine dayalıdır. LED lambalar bir elektrik devresini entegre etmişlerdir ve bununla klasik lambaların ayarlanması için gerekli olan elektronik arasında uyumsuzluklar mevcut olabilir. Bu işaret, ayarlanabilir ürünleri göstermek için AB'nin kullandığı resmi işarettir. Eğer bir ürün ayarlanabilir değilse, bu işaretin üzerine çarpı işareti konur.
 
Bu, lambayı değiştirmeden önce gücü kapatmak veya fikstürü çıkarmak konusunda herkes için bir hatırlatıcıdır. Bu, sizin kendi güvenliğiniz içindir.
 
Bu işaret, ürün boyutlarını canlandırmak için mevcuttur.
 
Çoğu insan kompakt bir florasan lamba açılırken geçen zamanın farkındadır. LED lambalar hemen açılır.
 
Klasik lambalar sürekli olarak açılıp kapanamaz. LED lambaların böyle bir kısıtlaması yoktur.
 
Classic A LED, 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
Rollover image to zoom Görüntüyü yaklaştırmak için döndürün