Çevre Politikası

 

Hepimizin bildiği üzere dünyanın kaynakları sınırlıdır ve çoğunlukla insanlar bunlar üzerinde negatif bir çevresel etki yaratmaktadır. Verbatim olarak, şirketimizin çevre üzerindeki etkisini azaltmak amacıyla çeşitli önlemler alıyoruz. Bu önlemler arasında lojistik işlemlerimizin enerji etkin politikaları ve üretim ve paketlemede kullanılan çevre dostu malzemeler bulunur. Yerinde toner geri dönüştürme girişimimiz de bulunmaktadır, böylece bazı ürünlerimizin geri dönüştürülmesine siz de katkıda bulunabilirsiniz.

 

Ana Şirketimiz olan Mitsubishi Chemical Corporation'un Çevre Politikası:

 

1) İlgili çevresel düzenlemelere, yasalara ve müşterilerimizin gereksinimlerine uyacak ve çevre üzerindeki negatif etkimizi azaltmak için sürekli olarak etkinliklere katılacağız.

2) Birlikte çalışacak ve tehlikeli maddeleri listeleyerek ve bu tür maddeleri izleyerek, çevre ile ilgili bilgileri hammadde ve ürün tedarikçilerimizle paylaşacağız.

3) Enerji tasarrufu, doğal kaynakları koruma ve geri dönüştürme gibi çevresel etkinliklere teşvik ederek güvenilir bir şirket olarak tanınmaya gayret edeceğiz.