Verbatim Hakkında

 

 

40 Yılı Aşkın Depolama Başarısı

Verbatim, 1969'da kurulduğundan beri veri depolama teknolojisinin gelişimini şekillendirmiştir. Verbatim'in flopi disklerden tutun CD'lere, DVD'lere ve yüksek tanımlı Blu-ray ortamına, harici sabit sürücülere, flash bellek kartlarına, USB sürücülerine ve SSD'lere varan geniş portföy kapsamı ve depolama sektöründeki etkisi rakipsizdir.

Latincede verbatim, “kelimesi kelimesine” anlamına gelir ve verilerin doğru, hatasız kaydedilme ilkesini göstermek için şirketin kurulduğu andan itibaren kullanılmıştır.

İyi tanınan bir global marka olan Verbatim, 120'nin üzerinde ülkede satılmıştır. Son beş yılda, herhangi bir marka tarafından satılan kaydedilebilir optik disklerin dünya çapında en büyük pazar payını kaydetmiştir*.

Mitsubishi Chemical Group'un parçası olarak Verbatim, önemli araştırma ve geliştirme çalışmalarından, günümüzün global depolama sektörünü şekillendiren üretim yeniliklerinden yararlanmıştır. Bu, Verbatim'in yıllarca kazandığı çeşitli uluslararası rakip ürün ödülleri tarafından tanınmıştır.

Verbatim'in üretim aşamaları sırasında dikkat gerektiren kalite kontrolü, birinci sınıf ürünleri garanti eder. Şirket teknoloji liderliğini, dünya çapındaki üretim, pazarlama uzmanlığını ve en modern dağıtım olanaklarını destekleyerek müşteri beklentilerini aşan ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Verbatim - Güvenebileceğiniz teknoloji.

Kaynak: *2005-2009; birbirini izleyen beş yıl boyunca dünya çapında satılan kaydedilebilir CD/DVD/BD'de en büyük pazar payı (SCCG/JRIA verilerine göre)