Verbatim OLED teknolojisindeki gelişmeleri ve yüksek parlaklıktaki GaN LED’leri görücüye çıkartıyor.

04/03/2013

Fuarda yeni Classic A lambalar ve gömme armatürler de tanıtılacak

Fuarda, Mitsubishi Chemical şirketinin sağladığı çığır açan Galyum Nitrit teknolojisi kullanılan Verbatim LED lambalar sergilenecek. GaN LED lambalar klasik LED lambalara göre en az beş kat daha yüksek parlaklık sağlayabiliyor ve bu da aydınlatma armatürlerinin artan verimlilik sayesinde çok daha küçük boyutlu üretilmesini sağlıyor. Aydınlatma uzmanları bu atılımla birlikte daha geniş tasarım özgürlüğünden faydalanıyor.

OLED panelVerbatim standının ziyaretçileri, ışık seviyesi ve rengi ayarlanabilen en ileri OLED teknolojisini bünyesinde barındıran en son VELVE™ serisini görme fırsatını yakalayacak. Verbatim'in en son hafif VELVE modülleri 2,000 cd/m2'ye kadar göz kamaştırmayan parlaklık seviyesi sağlıyor - bu da eski nesil aydınlatmalarla karşılaştırıldığında iki kat parlaklık anlamına geliyor. Yeni nesil Verbatim OLED panelleri önceki panellere göre %70 daha fazla verime eşdeğer, 51,6 lm/W gücünde bir ışıksal verim sunuyor.

Şirket, aydınlatma uzmanlarına yönelik ışık seviyesi ayarlanabilen yeni Classic A LED lamba serisini tanıtacak. Sırasıyla 40W ve 60W gücünde klasik ampullerin yerini alacak 7.5W veya 10.5W gücünde mevcut ampullerin tamamı geniş bir hüzme açısı ile beraber  (220°'den daha büyük) 2700K gücünde sıcak beyaz ışık veriyor. IP65 koruma sınıfına tabi 7.5W gücünde Classic A E27, dış mekanlarda veya su geçirmez bir LED lambanın gerekli olduğu her yerde kullanım için uygundur.Classic A

Verbatim ayrıca, tedarik etmeye devam ettiği yüksek kaliteli ve güvenilir LED lambaları tamamlayan gömme armatürleri de sergileyecek. Verbatim'in PAR16 GU10 lambaları ile mükemmel uyumluluktaki yeni serisi beyaz veya alüminyum renkte sabit bir bilezikten, bir tutturma piminden, bir GU10 soketinden ve elektrik bağlantı kutusundan oluşuyor. İki versiyonda mevcut lambaların IP23 sınıfındaki versiyon genel amaçlı aydınlatmaya yönelik kullanıma uygunken, IP44 versiyonu suya karşı daha iyi dayanıklılık sağlayarak banyolarda ve diğer ıslak mekan aydınlatması için ideal hale geliyor. 

LED FixturesVerbatim bu yılın başlarında, LED ürünlerinden elde edilen satış gelirinin, önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük ölçüde artacağının öngörüldüğünü duyurdu.

Verbatim, LED EUMEA, İş Geliştirme Müdürü Jeanine Chrobak-Kando şunları söyledi: "Verbatim markası 40 yılı aşkın bir süredir veri depolama yeniliğinin ön saflarında yer almaktadır. Mitsubishi Chemical şirketinin aydınlatma teknolojileri konusundaki tecrübesiyle LED lamba portföyümüzü artırmak ve piyasa konumumuzu yükseltmek üzere piyasaya yüksek teknolojili ürünler sağlama deneyimimizden faydalanıyoruz."

Açıklamasına şöyle devam etti: "Euroluce'de heyecan verici yeni aydınlatma teknolojilerinin ön tanıtımını yapmayı ve Verbatim'in en son ve en yeni LED ve OLED ürünlerini sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. LED cihazlarımıza yüksek performans, güvenilirlik ve kalite sağlamaları konusunda her zaman güvenilebilir."  

Basın görüntülerini aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz:
http://download.publitek.com/VERBATIM43.zip

Verbatim Haber Merkezimiz RSS Feed’e abone olun

Facebook logo

Verbatim Hakkında:
Verbatim, 1969 yılından bu yana disketler ve manyetik optik saklama medyaları, CD ve DVD formatları, en son yüksek çözünürlü medya blu-ray ve HD DVD dahil olmak üzere veri saklama teknolojisinin geliştirilmesini şekillendirmektedir. Bunun yanı sıra Verbatim USB anahtarları, flash memory kartları, SSD ve 4,57cm (1,8”) cep, 6,35cm (2,5”) taşınabilir ve 8,89cm (3,5”) masaüstü formatında harici HD sürücülerinin yanı sıra birçok bilgisayar aksesuar çeşidine kadar yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Verbatim, Mitsubishi Chemical Holdings Corporation grubunun bir üyesi olan Mitsubishi Kagaku Media’nın bir yan kuruluşudur. Verbatim, grubun üstün araştırma ve geliştirme departmanından yararlanır ve bu yenilikler sayesinde veri depolama pazarının şekillendirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Üretim süreci sırasında en ufak bir ödün verilmeden uygulanan kalite kontrolleri, Verbatim’in sayısız uluslararası karşılaştırmalı ürün testinin galibi olan ürünlerinin yüksek kalitesini garanti altına almaktadır. Şirket optik medya konusunda dünya çapında pazar lideridir. Daha fazla bilgi için lütfen  http://www.verbatim.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Verbatim 2010’dan beri Mitsubishi Chemical Corporation tarafından sağlanan temel teknolojilere dayalı, küresel aydınlatma konusunda enerji tasarruflu LED/OLED aydınlatma pazarına katılmaya başlamıştır. http://www.verbatimlighting..com

Bilgi için 
Fabrizio Malagò

Verbatim Italia Spa a socio unico
Via Roma 108 - 20060 Cassina de' Pecchi MI ITALY
Tel: +39 02 9530 1115 –
Cell:+39 335 8042 472
Fax: +39 02 9530 0449
Email: fmalago@verbatim.it
Web: www.verbatim.it

Sevda Erensel
Willard Public Relations
Bagdat Cad. Catalcesme No:466 D:9
Suadiye – Kadıkoy 34744 Istanbul Turkey
Tel: +90 533 313 49 69
istanbul@willardgroups.com


 

Posted by Beth Morse at 1:53 PM email story