Göster

Tüm ürünler

Tip

AAA
AA
C
D
9V
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450
23AE (MN21)

FiyatLityum düğme piller

Verbatim'in lityum 'düğme' pil ve yüksek voltajlı alkalin pilleri serisi 3D gözlükler, uzaktan kumandalar ve kamera ekipmanlarını da içeren küçük taºınabilir elektronik cihazlarda kullanılır. 

 

Ayrıntıları görüntüle

Kompakt ªarj Cihazı - AB Kablolu

Verbatim'in yeni Kompakt ªarj Cihazı, hem AA ve hem de AAA boy NiMH pilleri ºarj etmek için tasarlanmıºtır. Bu çevre dostu ºarj cihazı her biri 500-1000 alkalin pile eºdeğer olan ºarj edilebilir pille birlikte mükemmel derecede tasarruf sağlar.

Alkalin Bataryalar

Cihazlarınızın sürekli güçte kaldığından emin olmak için Verbatim'in güvenilir ve uzun süre dayanan alkalin pillerinden baºka bir ºey aramayın. Çinko karbon pillerden 4 kat daha güçlü olan Verbatim piller yüksek yoğunluk ve ince "teneke" yapısıyla aktif komponentler için alan yaratarak çıkıº gücünü maksimuma çıkaran özelliğe sahiptir.

Ayrıntıları görüntüle

Premium Yeniden Doldurulabilir Piller

1000 kereden fazla doldurulabilen premium Yeniden Doldurulabilir Pillerimizle hem cebinizi hem gezegeninizi koruyun. Güç gerektiren oyuncaklar ve bilgisayar cihazları gibi çok enerji isteyen elektronik cihazlarınız için idealdir.

Nereden Alınır